رپورتاژ آگهی چیست؟

 رپورتاژ آگهی ( Advertorial) به شکلی از آگهی گفته می‌شود که در قالب گزارش ارائه شود. به این صورت که کاربران تصور کنند یک گزارش بی طرف به آن ها ارائه می‌شود، در حالی که آنچه آنها می‌بینند، می‌شنوند و می‌خوانند، در واقع تلاشی سازمان یافته برای تقویت جنبه‌های ذهنی یک محصول یا خدمت در ذهن آنها است.

درواقع  رپورتاژ آگهی یک خبر تبلیغاتی است که در قالب یک مصاحبه یا گزارش و یا مقاله در سایت‌های پربازدید منتشر می شود که شامل تیتر، متن و عکس و لینک فالو است.

مزایای خرید رپورتاژ آگهی :

Οطبق الگوریتم های گوگل دریافت لینک فالو از مطلبی مرتبط در سایت های پربازدید با پیج آتوریتی بالا ، تاثیرگذاری منحصر به فردی در ارتقاء رتبه سایت شما  دارد.

ΟΟ رپورتاژ آگهی نه تنها به عنوان یکی از موثرترین تکنیک ها برای بهبود رتبه سایت استفاده می شود بلکه یکی از بهترین روش های بازاریابی آنلاین و برندینگ است که برای کسب اعتبار بالاتر و جلب مشتری بیشتر استفاده می کنند.

ΟΟΟهمچنین این تنها روش تبلیغاتی است که برای مدت زمان محدود نیست و پس از درج همچنان باقی مانده و حذف نمی شود.

تیم تبلغیاتی بک لینک وب اقدام به فروش  رپورتاژ آگهی در 3 سایت بک لینک وب، راهنما سفر، تک آشپز به تعرفه های زیر، نموده است.

 

تعرفه های درج آگهی ویژه و لینکدار

نام سایت

 آدرس سایت

 پیج آتوریتی

هزینه

خرید  رپورتاژ آگهی در سایت تک سیستم

www.takpc.net

44

80 هزار تومان

خرید  رپورتاژ آگهی در سایت تک آشپز

www.takashpaz.net

36

40 هزار تومان

خرید  رپورتاژ آگهی در سایت راهنما سفر

www.rahnama-safar.com

41

80 هزار تومان

 

لازم به ذکر است که در 2 سایت تک آشپز و راهنما سفر، محدودیت موضوع اعمال می شود و فقط در زمینه مرتبط یعنی آشپزی و بانوان و گردشگری و تور سفارش پذیرفته می شود.

 

 توجهتخفیف ویژه : چنانچه در 3 سایت سفارش ریپورتاژ داشته باشید از تخفیف ویژه بر خوردار شده و به جای 135 هزار تومان, تنها 100 هزار تومان پرداخت خواهید داشت.