کدام روش برای تبلیغات در تلگرام؟

بالا بردن اعضای کانال تلگرام  روش های دارد. بعضی از آنها مفید هستند ولی برخی جز ضرر مالی و زمانی چیزی برای شما ندارند. به عنوان مثال هزینه کردن برای دریافت ممبر فیک یا همان عضو جعلی، فقط باعث بالا بردن شمارشگر اعضای کانال تلگرام شما می شود و نه چیز دیگری.

سایتهای مختلفی در سطح اینترنت مشغولند که اقدام به فروش عضو جعلی میکنند. یعنی شما هزینه ای را برای تبلیغات در تلگرام متحمل می شوید و فقط اعضای کانال شما بالا می رود. در واقع این نوع از ممبر هیچگونه فعالیتی در کانال تلگرامی شما ندارد و حتی پست های شما بازدید نمیخورند.

روش دیگر تبلیغات در تلگرام، سفارش دادن تبلیغ در کانالهای تلگرامی دیگر است. به این صورت که با ادمین کانالهای دیگر ارتباط برقرار میکنید و پس از واریز وجه تبلیغ شما در کانال مورد نظرتان درج میشود.

این روش هم مشکلات خاص خود را دارد و قبل از هزینه کردن بهتر است از طبیعی بودن بازدید و اعضای کانال مورد نظرتان مطمئن شوید، که آیا بازدید و کاربران واقعی هستند یا خیر. با دو الی سه روز بررسی کردن کانال تلگرام مورد نظرتان متوجه این موضوع می شوید.

و اما مطمئن ترین روش تبلیغات در تلگرام و افزایش ممبر، تبلیغات نوتیفیکیشن است. تبلیغ شما به صورت نوتیفیکیشن برای کاربران برنامه های اندرویدی ارسال می شود و کاربر کاملا دلخواه و بدون هیچ اجباری و البته در صورتی که محتوا و حوزه فعالیت کانال شما برایش جذاب باشد، عضو کانال شما می شود. که در این صورت اعضا و بازدید پست های شما افزایش می یابد.

برای اطلاع از هزینه های تبلیغات در تلگرام می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

افزایش ممبر کانال تلگرام

خواندن 2169 دفعه