سفارش متن رپورتاژ

در مقالات قبلی با رپورتاژ آگهی و مزایای آن برای تبلیغات و سئو سایت آشنا شدیم .در این مقاله سعی بر آن داشتیم که خصوصیات یک رپورتاژ خوب از دیدگاه گوگل را بررسی کنیم:
تولید محتوا برای رپورتاژ با نوشتن یک متن صرفا تبلیغاتی دارای تفاوت های بسیاری است. در نوشتن رپورتاژ هرگز متن خود را از سایت دیگران کپی نکنید الگوريتم های جديد گوگل مانند الگوريتم رنک برين اهميت و اعتبار چندانی به متن های کم کيفيت و کپی نمی دهند.
در نوشتن رپورتاژ سعی کنید آن را کاملا مطابق سلیقه کاربران بنویسید جوری که رپورتاژ شما برای کاربران مفید باشد.

تهیه متن رپورتاژ اختصاصی شما متناسب با الگوریتم گوگل
هماهنگی با شماره :02166638140-09351440404

نکات مهم در تهیهمتن رپورتاژ

تهیه متن بدنه رپورتاژ

تهیه متن بدنه رپورتاژ

در نوشتن متن رپورتاژ چند بخش اهميت زيادی دارند. اين بخش ها شامل خلاصه متن، پاراگراف اول، بخش توضيح در باره برند و پاراگراف آخر می شود. در بخش خلاصه و پاراگراف اول سعی کنيد به نکته های اصلي مطلب اشاره کنيد و از لحاظ سئو نيز با کلمات کليدی بهينه کنيد. در يک بخش از رپورتاژ حتما بايد درباره برند و شرکت خود توضيح دهيد و برند خود را معرفی کنيد. اطلاعات تماس و آدرس را هم می توانيد در معرفی شرکت اضافه کنيد. در پاراگراف آخر هم به جمع بندی و نتيجه گيری مطالب بپردازيد. بخش معرفی برند هم می تواند در پاراگراف آخر همراه با نتيجه گيری قرار بگيرد.در نگارش متن را ساده و روان بنویسید ، متن را بررسی کرده و مطمئن شوید که غلط های نگارشی و املایی درون آن وجود ندارد.متن باید با جذابیت برای مخاطبان همراه باشد تا مخاطب تا کلام آخر آن را دنبال کند.

مشخص کردن کلمات کلیدی

مشخص کردن کلمات کلیدی

در هنگام نوشتن رپورتاژ کلمات کلیدی و وب سایتی که قصد معرفی کردن آن را دارید در نظر بگیرید.اگر تعداد محصولات و کلمات کلیدی مد نظر شما زیاد باشد برای هر کدام یک رپورتاژ مستقل در نظر بگیرید .و در هر رپورتاژ یک صفحه لیندینگ و یک کلمه کلیدی در نظر داشته باشید .برای نوشتن هر رپورتاژ بايد مشخص کنيد هدف شما کدام کلمات و کدام صفحات هستند.در طول رپورتاژ آگهی خود از کلمه کلیدی اصلی و کلمات کلیدی هم‌خانواده آن استفاده کنید تا مخاطب شما خیلی زود متوجه شود که تمرکز شما روی چه مواردی است. ضمن اینکه موضوع روی بهبود سئوی سایت موثر است.‌و در نظر داشته باشید که کلمه کلیدی اصلی را در عنوان مقاله بنویسید،از کلمه کلیدی اصلی در پاراگراف اول استفاده کنید.

موضوع رپورتاژ

موضوع رپورتاژ

رپورتاژ باید به صورت اختصاصی و منحصر به فرد صرفا برای کسب و کار شما نوشته شده باشد. موضوع رپورتاژ می تواند درباره يک محصول، خدمت يا رويداد جديد در شرکت شما شما میتوانید زمانی که یک محصول جدید یا یک خدمت جدید به خدمات سابقات اضافه میشود یک رپورتاژ از آن تهیه کنید تا مخطبان شما با آن بیشتر آشنا شوند.حتی اگر مخاطبان زيادی متن شما را نخوانند، گوگل با ديدن اين نوع متن رپورتاژ اعتبار بيشتری برای برند شما قائل می شود. موضوع رپورتاژ باید به گونه ای انتخاب شود که مخاطب برای خواندن باقی رپورتاژ راغب کند.ابهام در انتخاب موضوع رپورتاژ اگر به اندازه باشد، می‌‌تواند جذابیت کافی را به وجود آورد. باید در نظر داشته باشید که موضوع رپورتاژ بیشترین داده را به خواننده منتقل کند.

محتوای مکمل

محتوای مکمل

محتوای مکمل محتوای مکمل چيزی است که زياد در باب آن صحبت نمی شود، اما به بيان گوگل محتوای مکمل می تواند به يک تجربه کاربری پسنديده منجر شده و اهميت و کيفيت يک صفحه را بالاتر ببرد. صفحات باکيفيت دقيقا همان صفحاتی هستند که گوگل می خواهد آن ها را رتبه بندی کند.درست است که محتوا پادشاه است، اما این مسئله بدین معنی نیست که کمیت بر کیفیت آن ارجحیت داشته باشد.گوگل همچنان وب سایت هایی را که دارای محتوای ضعیف هستند، جریمه می کند.تمرکز بر روی تولید محتوایی که کیفیت بالایی داشته و در عین حال کاربران نیز به دنبال آن هستند،همچنان در سئو امری ضروریست. مطالبی که دارای اطلاعات بیشتری هستند، غالبا رتبه بهتری درنتایج جستجو کسب می کنند.بنابراین علاوه بر متن، به طراحی صفحه و وجود پاراگراف های کوتاه نیز توجه کنید.

لینک سازی

لینک سازی

وقتی از یک سایت لینک دریافت می‌کنید، به این معنی است که توسط آن سایت پیشنهاد شده‌اید و در نتیجه اعتبار سایت شما نزد گوگل افزایش پیدا می‌کند مهم ترين نکته اين است که به هر صفحه بيش از يک بار لينک ندهيد زيرا گوگل تنها اولين لينک را در نظر می گيرد و به لينک هاي بعدی ارزش زيادی نخواهد داد. شما می توانيد يک بار به صفحه اصلی، يک لينک به صفحه سرويس يا محصول و يک لينک به يک مقاله بدهيد. .لينک دوم و سوم که به مراتب از اهميت کمتری برخوردار هستند.اما گاهی وب‌سایت‌ها برای لینک‌های خارجی خود از تگ Nofollow استفاده می‌کند، در واقع با این کار به موتورهای جستجو اطلاع می‌دهند که هیچ اعتباری به لینک‌های ایجاد شده، منتقل نشود و صفحات لینک‌شده در رتبه‌ هم تأثیر نگذارند.

قرار دادن عکس

قرار دادن عکس

سعی کنید از چند عکس مرتبط در رپورتاژ آگهی که منتشر می کنید استفاده نمایید. در این عکس ها بهتر است نام و لوگوی برندتان نیز باشد تا مخاطبان اگر از بخش تصاویر گوگل کلیدواژه مد نظر را سرچ کردند نیز با عکس و در نتیجه نام و لوگوی برند شما روبه رو شوند.در نظر داشته باشید لگوی خود را در سایز بزرگ در رپورتاژ قرار ندهید به خواننده حسه تبلیغ را با این کار القا میکنید بهتر است لگوی خود را به صورت نامحسوس در عکس قرار دهید.حتما از عکس های اختصاصی استفاده کنيد هرگز از عکس تکراری در رپورتاژ استفاده نکنید.یک اشتباه دیگر در نگارش رپورتاژ استفاده از پوستر است چرا که گوگل نوشته ی روی پوستر را نمیخواند و آن را فقط یک عکس شناسایی میکند.

خواندن 3229 دفعه